LETNÍ TÁBORY 2019

 Skřítek Zeměkvítek by chtěl toto léto zažít opravdu velké dobrodružství. Vydá se proto ze svého malého domečku na zahrádce a bude objevovat velký svět. Na souši i na vodě, v pohádce i v blízkém lese, všude se skrývá spousta zážitků, velkých překvapení a nečekaného dobrodružství. Vydáte se na některou ze skřítkových výprav také? 


věk: pro děti od 3 do 7 let 

uhrazení peněz a přihlášení: přihlášení i zálohu je nutné zaplatit do 31. března, zbytek do 31. května.

Cena tábora je 1400 Kč. V ceně nejsou zahrnuty obědy - 61 Kč/den

Po zaplacení se v případě nepřítomnosti dětí peníze nevrací, lze však nabídnout místo náhradníkovi.

V případě zájmu nám napište o který termín máte zájem, a my Vám pošleme přihlášku:

zemekvitkov@gmail.com


1) 15.-19.7. Zeměkvítek v době mamutů

2) 22.-26.7. Skřítek Zeměkvítek v pohádkovém království

3) 29.7.-2.8. Skřítek Zeměkvítek na pirátské lodi

4) 5.-9.8. Skřítek Zeměkvítek, pejsek a kočička

5) 12.-16.8. Zeměkvítkovi luční kamarádi

6) 19.-23.8. Zeměkvítek u tetičky čarodějky Berty

7) 26.-30.8. Skřítkové čtyř živlů


Skřítek Zeměkvítek plánuje svá další prázdninová dobrodružství:

1) 15.-19.7. Zeměkvítek v době mamutů

Tentokrát nasedne skřítek Zemekvítek do stroje času a odletí do dávné doby, kdy v lese místo srnek a králíčků pobíhali mamuti a šavlozubý tygři. I zde si skřítek určitě najde kamarády, kteří mu ukáží jak rozdělat oheň, vyrobit si oštěp nebo ochranný talisman na zahnání zlých duchů. Máte chuť to také vyzkoušet?

2) 22.-26.7. Skřítek Zeměkvítek v Pohádkovém království

Když je potřeba si trochu odpočinout, není nic lepšího než se na chvíli zastavit v království dětských pohádek. Kdo by se nechtěl pobavit se všemi těmi skřítky, trpaslíky, princeznami a rytíři. Pohádkové bytosti se skrývají na každém kroku, pozor ať na ně nestoupnete!

3) 29.7.-2.8. Skřítek Zeměkvítek na pirátské lodi

Kde jinde zažít to pravé dobrodružství, než na pirátské lodi plné mořských vlků. Vzít do ruky mapu nasměrovat kompas správným směrem, chopit se kormidla a vyplout k ostrovu pokladů, co si víc v horkém létě přát....

4) 5.-9.8. Skřítek Zeměkvítek, Pejsek a Kočička

V pohádkovém království už jsme sice byli, ale co takhle strávit týden jenom s pejskem a kočičkou. Můžeme jim pomoci s jejich problémy ale také se toho od nich hodně naučit. A samozřejmě společně zažijeme spousty zábavy

5) 12.-16.8. Zeměkvítkovi luční kamarádi

Zeměkvítek je veselý skřítek a tak není divu, že má kamarády na každém kroku.... třeba na rozkvetlé louce. Pojďte si užít kopu legrace s barevnými motýlky, usměvavými beruškami, nebo neposednými myškami

6) 19.-23.8. Zeměkvítek u tetičky čarodějky Berty

Během letních prázdnin se skřítek také vydává za svými příbuznými a k jeho tetičce se určitě rádi vypravíte s ním. Ona je totiž hodná čarodějka, která vás dozajista naučí namíchat spousty kouzelných lektvarů a ukáže vám nejeden kouzelnický trik.

7) 26.-30.8. Skřítkové čtyř živlů

Poslední prázdninový týden nestrávíme se skřítkem Zeměkvítkem, ale místo toho se budeme bavit s jeho kamarády, čtyřmi bratříčky, kteří se jmenují podle čtyřech živlů- Voda, Oheň, Země a Vzduch, a jejich sestřičkou Sluníčkem. Který ze skřítků bude váš oblíbený? ;)